• Do wakacji: WAKACJE!!! dni

Jesteś tu: » Strona startowa » Komunikaty » Zbiórka plastikowych nakrętek dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

"Zamień śmieci w radość chorych dzieci!"

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego kontynuujemy zbiórkę plastikowych nakrętek dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

Zbieramy plastikowe nakrętki ze wszystkich typów opakowań: butelek, słoików itp.

Na koniec roku szkolnego wszystkie zebrane przez nas nakrętki zawieziemy do Lublina aby wspomóc Podopiecznych Hospicjum.

Zebrane nakrętki organizacja przekazuje firmie utylizacyjnej, a z uzyskanych w ten sposób pieniędzy finansuje spełnianie marzeń swoich Podopiecznych.

Zbierajcie nakrętki razem z cała rodziną! Poinformuj o zbiórce swoich sąsiadów i najbliższe otoczenie. Czym więcej nakrętek tym większa radość dzieciaków!

Więcej informacji na stronie Hospicjum.