Jesteś tu: » Strona startowa » Biblioteka

9:30 - 13:15

7:50 - 10:15

08:40 - 11:15

W naszej bibliotece funkcjonuje Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej. Czytelnicy mają do dyspozycji cztery komputery z dostępem do Internetu. Do dyspozycji jest również multimedialna encyklopedia powszechna, atlas świata, atlas historyczny, słownik języka polskiego, słownik wyrazów obcych, słownik angielsko - polski i polsko - angielski. Uczniowie mają możliwość poszerzyć swoje wiadomości, wykorzystując księgozbiór podręczny i centrum multimedialne wyszukując materiały potrzebne do konkursów, olimpiad, czy też przygotowując się do lekcji.

Czytelnictwo w naszej szkole jest stale monitorowane. Na koniec każdego miesiąca zliczane są wszystkie wypożyczone pozycje w poszczególnych klasach, a na koniec semestru i roku szkolnego liczona jest średnia wypożyczeń na jednego ucznia. Na koniec roku szkolnego wyłaniana jest również klasa z największą ilościa wypożyczonych pozycji.